امروز : دوشنبه 12 خرداد ماه 1399
..: :   : : مدت اعتبار پروانه اشتغال به کار کاردانی و معمار تجربی 3 سال است و در انقضای مدت ، درصورت وجود شرایط لازم قابل تمدید می باشد.: : با پرداخت بموقع حق عضویت سالیانه خود مدیریت سازمان را در اجرای اهداف سازمان یاری و مساعدت فرمایید : :..
صفحه اصلی
درباره ی ما
چارت سازمانی
گالری تصاوير
مقالات
ثبت نام
تماس با ما
کاردانهای داراي پروانه اشتغال بکار
معماران تجربی دارای صلاحيت

بنرها

  تسليت به مهندس شاهرخی مديرکل تشکلها

تسليت به مهندس شاهرخی مديرکل تشکلها

 جناب آقای مهندس شاهرخی

مدیرکل محترم دفتر امور تشکلهای وزارت راه و شهرسازی

با سلام و احترام:

        خبر فوت والده گرامی آن برادر بزرگوار واصل گردید. از خداوند متعال برای آن مرحومه، غفران الهی و برای جنابعالی و خانواده محترم صبر و شکیبائی آرزومندم.

                                             کریم علی محمدی  

                       رئيس سازمان نظام کاردانی ساختمان استان

 

 

در مورخه دوشنبه 25 دي ماه 1391
 

  نفرات برتر آزمون مهندسان و کاردانان ساختمان

نفرات برتر آزمون مهندسان و کاردانان ساختمان

بسمه تعالی

معرفی اسامی نفرات برتر آزمونهای ورود به حرفه مهندسان و کاردانهای فنی ساختمان

دفتر امور مقررات ملّی ساختمان 74 نفر از نفرات برتر شرکت کننده در آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردانهای فنی ساختمان را به تفکیک رشته‌های موضوع قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان که بالاترین نمرات را در کل کشور کسب نموده‌اند، به تعداد هر رشته 5 نفر به شرح زیر معرفی می‌نماید. لازم میدانم به بهای تلاش‌های مستمر بعمل آمده ضمن آرزوی توفیق در طی مراحل زندگی و مسیر کمالجوئی و خدمت در جهت سازندگی و کمک به افزایش آگاهی و فرهنگ رعایت مقررات ملّی ساختمان در جامعه حرفه‌ای کشور، گرمترین تبریکات را تقدیم این عزیزان نمایم. امیدوارم در آینده شاهد افتخار آفرینی روزافزون ایشان در عرصه‌های سازندگی باشیم. لوح یادبود این عزیزان نیز برای قدردانی از این تلاش مهم تهیه و به سازمانهای نظام مهندسی و نظام کاردانی ساختمان استان مربوطه ارسال میگردد.

"غلامرضا هوائی"

"مدیرکل مقررات ملّی ساختمان"

نفرات برتر آزمون ورود به حرفه مهندسان شهریورماه 91

شماره عضویت مهندسی

نام

نام خانوادگی

شماره شناسنامه

رشته امتحانی

استان

رتبه

20-1-0-18273

ازاده

انصاري

598

معماري نظارت

اصفهان

اول

10-1-0-80731

عاطفه

طهماسبي لواساني

6375

معماري نظارت

تهران

دوم

17-1-1-13895

جواد

مينا

466

معماري نظارت

فارس

دوم

37-1-0-02210

بهرام

طيار

26729

معماري نظارت

گلستان

دوم

37-1-0-04803

عماد

آقاجان بیگلو

9458

معماري نظارت

گلستان

سوم

31-1-0-00263

نجمه

نادري

1673

معماري طراحي

يزد

اول

22-1-0-02291

سميه

اسدي

1968

معماري طراحي

كردستان

دوم

22-1-0-02044

نسيم

زنگي بند

544

معماري طراحي

كردستان

دوم

31-1-0-00161

مريم

اسلامي نصرت ابادي

7

معماري طراحي

يزد

سوم

16-1-0-00438

نجمه

حسنقلي مرداس

906

معماري طراحي

خوزستان

سوم

30-3-0-02473

محسن

قرباني

383

عمران (نظارت )

زنجان

اول

11-3-0-08651

مهران

مهدي پور

6229

عمران (نظارت )

گيلان

دوم

35-3-0-03097

محمدرضا

صديقيان كاشاني

8316

عمران (نظارت )

قم

دوم

 11-3-0-04198  11-3-0-04198

بهمرد

پوررونق

785

عمران (نظارت )

گيلان

دوم

29-3-0-01817

سيدعبدالحميد

عدالتي

4518

عمران (نظارت )

فارس

سوم

18-3-0-04148

امين رضا

درتاج نژاد

274

عمران (محاسبات )

كرمان

اول

29-3-0-01817

سيدعبدالحميد

عدالتي

4518

عمران (محاسبات )

فارس

دوم

10-3-0-71044

مجيد

كوليوند

6787

عمران (محاسبات )

تهران

دوم

17-3-1-07941

سرمه

دستغيبي

3

عمران (محاسبات )

فارس

سوم

13-3-0-10931

علي

پشت پناه

6529

عمران (محاسبات )

آذربايجان شرقي

چهارم

17-3-1-16644

حسنعلی

تواضع

2996

عمران (محاسبات )

فارس

چهارم

20-4-1-18774

سعيد

مسيح

1416

تاسيسات مكانيكي

اصفهان

اول

10-4-1-74020

محمدحسين

مهدي نژاداشكذري

15999

تاسيسات مكانيكي

تهران

اول

37-4-0-04430

ياشار

بغدادي

60

تاسيسات مكانيكي

گلستان

دوم

38-4-0-01831

بابك

وهاب زاده

7058

تاسيسات مكانيكي

خراسان شمالي

دوم

14-4-1-01061

حميد

گل صنم لو

1295

تاسيسات مكانيكي

آذربايجان غربي

سوم

19-5-6-12922

ناصر

نايب

650

تاسيسات برقي

خراسان رضوي

اول

19-5-0-15667

ايمان

نيكوفكر

1431

تاسيسات برقي

خراسان رضوي

دوم

39-5-3-01845

حميده

احراري خلف

5907

تاسيسات برقي

خراسان جنوبي

سوم

39-5-3-01845

محسن

صادقي

1131

تاسيسات برقي

مركزي

سوم

20-5-0-18425

سيدابوالفضل

اعتصامي رناني

93037

تاسيسات برقي

اصفهان

چهارم

10-1-0-55026

سميه

فتحي

134

شهرسازي

تهران

اول

10-1-0-36841

حميده

يگانه پورزرندي

37999

شهرسازي

تهران

دوم

10-2-0-80999

اسماعيل

كيوانلو

11816

شهرسازي

تهران

دوم

10-1-0-47712

هادي

پندار

188

شهرسازي

تهران

سوم

19 - 1 -0- 20438

هومن

قهرمانی

1026

شهرسازي

تهران

چهارم

10-6-1-76070

ارتين

هوانسيان

6757

نقشه برداري

تهران

اول

12-6-0-12936

شفق

رضانياچابكي

29

نقشه برداري

گيلان

دوم

13-6-1-15455

علي اصغر

واعظي

3181

نقشه برداري

آذربايجان شرقي

سوم

24-6-0-03851

داود

ملكي

3102

نقشه برداري

همدان

سوم

40-6-0-05096

علي

طالبي

3

نقشه برداري

البرز

سوم

19-3-0-09347

حميدرضا

راسخي

1208

ترافيك

خراسان رضوي

اول

12-3-0-06231

ياسر

بوداغي ماليدره

332

ترافيك

تهران

دوم

10-3-0-59623

اميد

افصحي

2953

ترافيك

تهران

دوم

نفرات برتر آزمون ورود به حرفه کاردانهای فنی ساختمان شهریورماه 91

شماره عضویت مهندسی 

نام 

نام خانوادگی 

شماره شناسنامه 

رشته امتحانی 

استان 

رتبه 

1-23-140-00833

سعادت

خرسند

875

کاردان معماری

تهران

اول

1-35-100-0173

محمدرضا

رمضانی

2708

کاردان معماری

قم

دوم

1-26-100-00615

حمید

معماری

8958

کاردان معماری

تهران

سوم

1-19-100-00615

امیر

رحمانی

52

کاردان معماری

خراسان رضوی

سوم

1-17-100-02582

محمدحسین

فقیهی

659

کاردان معماری

فارس

سوم

1-19-300-02372

محمد

اسمعیل زاده

2094

کاردان عمران

خراسان رضوی

اول

1-37-300-01942

محمد

صابری سیدآباد

11

کاردان عمران

گلستان

دوم

1-17-300-5067

محمدباقر

ملکی پناهی

9819

کاردان عمران

فارس

سوم

1-39-330-20326

زهرا

جمالی

3

کاردان عمران

خراسان جنوبی

سوم

1-19-300-02067

فرامرزی

ناصری

45712

کاردان عمران

خراسان رضوی

چهارم

1-35-400-01352

مجتبی

فیروزی

2616

کاردان تاسیسات مکانیکی

قم

اول

1-34-430-01636

سیامک

بیگ زاده

588

کاردان تاسیسات مکانیکی

اردبیل

دوم

1-25-400-0029

احد

پاپی

5

کاردان تاسیسات مکانیکی

لرستان

دوم

 1-35-400-01721  1-35-400-01721

مصطفی

نجارزادیان

588

کاردان تاسیسات مکانیکی

قم

دوم

1-25-400-0034

محمود

جهانگیری

779

کاردان تاسیسات مکانیکی

لرستان

دوم

1-19-510-00258

سعید

مرادی مسعودی

3168

کاردان تاسیسات برقی

خراسان رضوی

اول

1-37-500-00745

حسین

عریعامری

3608

کاردان تاسیسات برقی

گلستان

دوم

1-39-530-20014

محمدعلی

سلیمی ابیز

1714

کاردان تاسیسات برقی

خراسان جنوبی

سوم

1-19-500-00359

محمدرضا

نقوی مقدم

16

کاردان تاسیسات برقی

خراسان رضوی

چهارم

1-24-500-01684

رحمان

نیکوکارتوانا

2279

کاردان تاسیسات برقی

همدان

چهارم

1-17-210-02304

مرضیه

جمالی باصری

1348

کاردان شهرسازی

فارس

اول

1-24-210-00594

منصور

مومن

515

کاردان شهرسازی

همدان

دوم

1-24-200-01582

حمیدرضا

جناب زاده

1689

کاردان شهرسازی

همدان

سوم

1-19-200-00019

محمدحسین

شکیبافر

1381

کاردان شهرسازی

خراسان رضوی

چهارم

1-38-200-00344

آمنه

ذبیحی

2107

کاردان شهرسازی

خراسان شمالی

پنجم

1- 19 -6 00 - 02308

حمید

اعتباری

93

کاردان نقشه برداری

خراسان رضوي

اول

1- 36 -6 00 - 00021

عیسی

معین

205

کاردان نقشه برداری

قزوین

دوم

1- 19 -6 00 - 00228

حسین

برزگر

11289

کاردان نقشه برداری

خراسان رضوی

سوم

1- 30 -6 00 - 01142

صمد

عباسی مطلق

2

کاردان نقشه برداری

زنجان

سوم

1-14-600-02075

بهمن

احمدلو

9

کاردان نقشه برداری

آذربایجان شرقی

چهارم

  سازمان نظام کاردانی ساختمان استان آذربایجانشرقی نیز به کلیه نفرات برتر بویژه جناب آقای بهمن احمدلو کاردان رشته نقشه برداری این موفقیت را تبریک و تهنیت عرض می نماید.
 

در مورخه شنبه 9 دي ماه 1391
 

جويای کار و کاردان

معماران تجربی

محل تبليغات

جستجو در سايت

آمار سايت

خلاصه آمار بازديد

تعداد کاربران آنلاين
16 نفر
تعداد بازديدکنندگان


كليه حقوق اين سايت متعلق به سازمان نظام کاردانی ساختمان استان آذربایجان شرقی می باشد.

Design by TNP.Co.ir